SESTRIČKY Z TOPÁNIKA

rozprávka pre deti, počúvanie, ilustrácia

Ahojte, DETI! heart ... Aký ste mali VÍKEND? Tak bolo krásne, že mohol byť iba PERFEKTNÝ!!! wink ... Ja som veľa času trávila na záhrade, boli sme aj vo vinohrade popracovať, na bicykli sa troška prevetrať, v lese sa poprechádzať a natrhať bylinky a tiež som čítala a počúvala rozhlasovú hru. Dúfam, že aj vy ste boli prevetrať svoj bicykel, kolobežku, korčule, skateboard  a neviem čoho všetkého ste ešte majitelia laugh alebo len svoje vlastné nôžky. cheeky ... Aaaa ČÍTATE? Počúvate ROZHLASOVÉ HRY? Pozeráte sa cez internet na DIVADLO? Naozaj sa toho teraz na internete dá nájsť veľmi veľa krásneho a bolo by škoda to nevyužiť. Ale POZOR, neseďme zasa celý deň za počítačom!!! ... Ja si takto poobede zvyknem uvariť kávičku. Tak čo si takto uvariť KAKAO alebo ČAJÍK alebo si naliať nejaký dobrý DŽÚS či iný obľúbený nápoj a počúvnúť si rozprávku SESTRIČKY Z TOPÁNIKA, ktorú napísala pani spisovateľka MÁRIA ĎURÍČKOVÁ a pre vás ju číta herec Slovenského národného divadla v Bratislave Martin Šalacha. Môžem vám sľúbiť, že sa veľa ZASMEJETE, možno uroníte aj jednu SLZIČKU, ale nebojte sa, je to predsa rozprávka a tie majú vždy aký koniec? No áno, vždy VŠETKO DOBRE DOPADNE! smiley ... Tu dole vám dám odkaz, kde si môžete video pozrieť. Priložím aj fotku, na ktorej je nakreslený fešák Medmedík. Kreslila ho pani ilustrátorka Jana Kiselová - Siteková. Aj vy kľudne môžete popustiť uzdu svojej fantázie a po prezretí videa nakresliť nejakú ILUSTRÁCIU k tomuto príbehu. wink Príjemnú poobedňajšiu SIESTU vám praje vaša asistentka Veronika!

SND DOMA / Martin Šalacha číta deťom https://www.youtube.com/watch?v=Dkj_YMxG6HU