Hmyzí ríša

Ahojte detismiley Pri prechádzkach prírodou ste si určite všimli, že už sa k životu prebudili aj malé hmyzákysmiley. Na kvetinkách môžete zbadať včielku, čmeliaka, pavúčika, poletovať motýliky. Nám sa na záhradke jeden krásny motýlik vyliahol. Keďže bol pod strechou, bol ospalý, ani lietať sa mu nechcelosmiley. A tak sme ho vyniesli von na slniečko a vyfotili ho. Je to Babôčka pávooká.  Keďže apríl je masiac lesov a 22. apríla je deň Zeme, chcem vás poprosiť, aby ste nám aj vy poslali krásnu fotku nejakého hmyzáka. Musíte sa k nemu približovať pomaličky a v tichosti, aby vám neuletel, alebo neutiekol.winkA ak sa chcete dozvedieť niečo viac zo života hmyzu, alebo si overiť svoje vedomosti, otvorte si testíksmiley.Príjemnú zábavu praje vych. Danka.
Co_vsetko_viete_o_hmyze(1).pdf

Pekný úlovok od Filipka Palkovičasmiley.Koník je veľmi plachý, umenie odfotiť, superyes