S veľkou radosťou gratulujeme našej žiačke Terezke Šipoldovej, ktorá sa úspešne zapojila do celoslovenskej súťaže Noc s Andersenom.Svojimi správnymi odpoveďami na súťažné otázky a peknými úvahami na tému kníh a knižníc zaujala porotu natoľko, že sa stala jednou z výherkýň súťaže. Ako odmenu získala knihu podľa vlastného výberu od vydavateľstva Slovart.
Terezke srdečne blahoželáme k úspechu, ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy a prajeme jej ešte veľa krásnych čitateľských zážitkov a úspechov.
